SPAJIĆ KOD ŠUKOVIĆA SKINUO MASKU: Moja baba glasala DPS 30 godina
Crna Gora

SPAJIĆ KOD ŠUKOVIĆA SKINUO MASKU: Moja baba glasala DPS 30 godina

16:48

17 maj, 2022

Crna Gora

Ulazak u NATO bio je dobar potez Crne Gore, ali ne bih rekao "da" zahtevu Alijanse da crnogorski vojnici odu u baltičke zemlje, rekao je danas bivši ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić, gostujući u današnje radio emisiji “Drugačija radio veze”, na Anteni M. Prema njegovim rečima, sigurno da ima mnogo problematičnih pitanja sa Srbijom koja treba rešiti i upitao zašto mi ne napravimo svoj ‘crnogorski svijet’ i ne promovišemo ga. Kaže da bi on da je na mestu ministra finansija seo na avion, otišao u Brisel i rekao – pare na sunce.

ĐUROVIĆ (DF): URA i SNP sa onima za koje su govorili da su političko krilo mafije!
Crna Gora

ĐUROVIĆ (DF): URA i SNP sa onima za koje su govorili da su političko krilo mafije!

17:11

3 maj, 2022

Crna Gora

"Crnogorska javnost zna da mi iz Demokratskog fronta, sa izuzetkom nekoliko ministara, nismo bili zadovoljni personalnim rješenjima u Vladi Zdravka Krivokapića. Mi nismo, prije svega, bili zadovoljni činjenicom da je Demokratski front, najveći konstituent sada već bivše parlamentarne većine, ostao izvan Vlade Crne Gore, a da su u Vladu dovedeni ljudi koje, ne samo da niko nije glasao i nisu imali politički kredibilitet, nego za većinu niko nikada nije ni čuo. Stoga mi ne žalimo za tom Vladom. Taj nametnuti eksperiment je kratko trajao i neslavno se završio," istakao je poslanik Demokratskog fronta Dejan Đurović.

ŽIVKOVIĆ (DPS): Niko ko je učestvovao u vladi Zdravka Krivokapića nije oslobođen odgovornosti
Crna Gora

ŽIVKOVIĆ (DPS): Niko ko je učestvovao u vladi Zdravka Krivokapića nije oslobođen odgovornosti

16:11

28 april, 2022

Crna Gora

„Eksperimentalno iskustvo je skupo koštalo i privredu i građane i nacionalni interes Crne Gore. To nismo smjeli dozvoliti. Te politike su pokušale da sunovrate sve civilizacijske vrijednosti. Tada smo kazali nekoliko stvari. U konglomeratu svih loših i negativnih situacija koje smo imali kroz djelovanje izvršne vlasti moramo istaći ono što je po meni važno da se naglasi. Prethodna parlamentarna većina je bez ijedne riječi priznala rezultate izbora. Odmah smo postali opozicija," kazao je predsednik kluba DPSa u Skupštini Danijel Živković.