NAJPOZVANIJI BILI NEDOSTOJNI: Krivokapić pod palicom Spajića i Milatovića nije potpisao Temeljni ugovor sa SPC
Crna Gora

NAJPOZVANIJI BILI NEDOSTOJNI: Krivokapić pod palicom Spajića i Milatovića nije potpisao Temeljni ugovor sa SPC

15:11

29 jun, 2022

Crna Gora

Zasigurno je najpozvaniji da potpiše Temeljni ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom bio bivši premijer Zdravko Krivokapić koji je zahvaljujući srpskim glasovima i krilima veličanstvenih litija stupio na funkciju premijera u „prvoj demokratskoj vladi“ Crne Gore, čiju je laskavu titulu beskrupulozno pogazio pokorivši se stavovima DPS-a i priklonivši se ambasadama i zapadu. Uz svoje verne učenike, bivše ministre iz njegove vlade Milojka Spajića i Jakova Milatovića.

SPAJIĆ KOD ŠUKOVIĆA SKINUO MASKU: Moja baba glasala DPS 30 godina
Crna Gora

SPAJIĆ KOD ŠUKOVIĆA SKINUO MASKU: Moja baba glasala DPS 30 godina

16:48

17 maj, 2022

Crna Gora

Ulazak u NATO bio je dobar potez Crne Gore, ali ne bih rekao "da" zahtevu Alijanse da crnogorski vojnici odu u baltičke zemlje, rekao je danas bivši ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić, gostujući u današnje radio emisiji “Drugačija radio veze”, na Anteni M. Prema njegovim rečima, sigurno da ima mnogo problematičnih pitanja sa Srbijom koja treba rešiti i upitao zašto mi ne napravimo svoj ‘crnogorski svijet’ i ne promovišemo ga. Kaže da bi on da je na mestu ministra finansija seo na avion, otišao u Brisel i rekao – pare na sunce.

OD DRŽAVNIH RESURSA KREIRANA PARTIJA: Kako su u maniru DPS-a „nestranački eksperti“ formirali stranku
Crna Gora

OD DRŽAVNIH RESURSA KREIRANA PARTIJA: Kako su u maniru DPS-a „nestranački eksperti“ formirali stranku

13:11

11 mart, 2022

Crna Gora

Prošlo je već nekoliko meseci od prvobitne prezentacije ekonomskog programa Vlade Zdravka Krivokapića „Evropa sad“. Ministar finansija i socijalnog staranja kazao je kako će ovaj plan biti taj koji će biti na usluzi građanima Crne Gore, time što će minimalna plata biti povećana. BORBA je mnogo puta ukazivala na nedostatke u samom tom ekonomskom planu, ali i ukazivala na činjenicu da će se taj program koristiti kao predizborna kampanja nove političke stranke Milojka Spajića, Jakova Milatovića i Zdravka Krivokapića.