JOKOVIĆ: Ovo je istorijski događaj
Crna Gora

JOKOVIĆ: Ovo je istorijski događaj

17:00

3 avgust, 2022

Crna Gora

Potpisivanje Temeljnog ugovora sa Srpskom pravoslavnom crkvom definitivno je istorijski događaj i najveći događaj u ovoj godini, ocienio je za Tanjug potpredsednik Vlade Crne Gore Vladimir Joković.

"I JA BI VOLEO": Krivokapić se poverio Abazoviću i kolegama da bi i on želeo da ide sa njima u posetu Srbiji
Crna Gora

"I JA BI VOLEO": Krivokapić se poverio Abazoviću i kolegama da bi i on želeo da ide sa njima u posetu Srbiji

13:46

23 jun, 2022

Crna Gora

Predsednik Vlade Dritan Abazović naredne sedmice bi trebalo da otputuje u zvaničnu posetu Srbiji. On je na današnjoj sednici Vlade kazao da je i ministar poljoprivrede Vladimir Joković izrazio želju da bude dio delegacije, a ministar vanjskih poslova Ranko Krivokapić prokomentarisao je da bi i on rado išao sa njima, ali mora na samit NATO.

JOKOVIĆ: Popis treba organizovati što pre, to je interes Vlade
Crna Gora

JOKOVIĆ: Popis treba organizovati što pre, to je interes Vlade

12:09

20 jun, 2022

Crna Gora

"Vlada Crne Gore koja je izabrana 28. aprila ove godine za manje od dva meseca uradila je više nego što je prethodna, Krivokapićeva vlada uradila za godinu i dva meseca. To će danas reći kako oni koji su zagovarali formiranje ove vlade tako i oni koji su se kritički postavili prema ideji da krenemo u izbor nove, manjinske ili kako mi najpreciznije volimo da kažemo ili napišemo – pomiriteljske i evropske vlade", kaže u autorskom tekstu potpredsjednik Vlade i lider SNP-a Vladimir Joković.

SDT DA ISPITA TVRDNJE DEMOKRATA O JOKOVIĆEVIM LAŽNIM KREDITIMA: Medojević tvrdi da bi ignorisanje ovih optužbi negativno delovalo na poglavlja 23 i 24
Crna Gora

SDT DA ISPITA TVRDNJE DEMOKRATA O JOKOVIĆEVIM LAŽNIM KREDITIMA: Medojević tvrdi da bi ignorisanje ovih optužbi negativno delovalo na poglavlja 23 i 24

13:11

14 jun, 2022

Crna Gora

"Lažni krediti su uobičajena šema za pranje novca, a neophodna je brza i temeljna istraga zbog visokog političkog profila Vladimira Jokovića", poručio je lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević. On je na Fejsbuku naveo da, ako se ispostave tačne tvrdnje Demokrata da je Joković uzimao ovakve “kredite” onda je to posao za glavnog specijalnog tužioca Vladimira Novovića.