PANIKA MEĐU KORISNICIMA "SKY" APLIKACIJE: "Nikada nećemo izaći iz zatvora, ostaje nam da bežimo u Južnu Ameriku“
Ostale vesti

PANIKA MEĐU KORISNICIMA "SKY" APLIKACIJE: "Nikada nećemo izaći iz zatvora, ostaje nam da bežimo u Južnu Ameriku“

08:53

7 novembar, 2022

Ostale vesti

"Čita se Skaj i sve se vidi, pa i ubistva, i nikada nećemo izaći iz zatvora, ostaje nam da bežimo u Južnu Ameriku", jedna je od više miliona poruka koju su razmenjivali pripadnici raznih kriminalnih grupa, verujući da su sigurni. Jer Skaj ECC kriptovana aplikacija bilo je mesto na kojem su pripadnici više od 300 svetskih kriminalnih organizacija razmenjivali poruke i dogovarali “poslove”, piše hrvatski “Večernji list”.

NOVI DETALJI IZ EUROPOLA: Lazović predložio Zviceru da se "našale sa službom" - "Neka zovu advokata, advokat sam ja"
Crna Gora

NOVI DETALJI IZ EUROPOLA: Lazović predložio Zviceru da se "našale sa službom" - "Neka zovu advokata, advokat sam ja"

12:00

8 maj, 2022

Crna Gora

U dokumentu Europola u koji je portal "Libertas" imao uvid navodi se da su, 17. januara 2021. godine, Veljko Belivuk i Marko Miljković sleteli u Crnu Goru, kako bi prisustvovali proslavi koju je organizovao Radoje Zvicer, dok je policajac Petar Lazović znao za podatak da su njih dvojica pod punim nadzorom srpske obaveštajne službe o čemu je obavestio Zvicera.